O nas
Poznaj nasz zespół

Actia Forum to ponad 20 lat doświadczenia w zakresie consultingu, organizacji wydarzeń oraz obsługi PR. Rzetelność, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego wyzwania to filary, na których zbudowaliśmy markę cieszącą się zaufaniem szerokiego grona klientów.

Actia Forum to przede wszystkim ludzie. Naszym największym atutem jest kombinacja wiedzy i kompetencji z młodzieńczym entuzjazmem. Dzięki niej oferujemy nieszablonowe rozwiązania, które pozwolą Twojej firmie znaleźć się o krok przed konkurencją.


Nasz zespół

Bogdan Ołdakowski

Prezes zarządu i założyciel

bogdan@actiaforum.pl

Marta Friedrichowicz

Komunikacja Biznesowa, Eventy

marta@actiaforum.pl

Monika Rozmarynowska

Lider Projektów Konsultingowych

monika@actiaforum.pl

Ewelina Ziajka

Specjalista ds. analiz rynkowych

ewelina@actiaforum.pl

Nora Dybowska

Asystent Projektów

nora@actiaforum.pl

Julia Kosiek

Asystent projektów

julia@actiaforum.pl

Gabriela Nowakowska

Specjalista ds. komunikacji & marketingu, Koordynator eventów

gabriela@actiaforum.pl

Agata Chmielecka

Stażystka

agata@actiaforum.pl

Marta Pawłowska

Młodszy specjalista ds. administracyjnych i wsparcia biznesu

marta.pawlowska@actiaforum.pl